Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Tonga

Pārdod īpašumu Tongā

Tongas karaliste atrodas starp Fidži un Niue, uz austrumiem no Austrālijas, tieši zem Samoa, Klusā okeāna dienvidos. Tonga ir pēdējā Polinēzijas monarhija Klusajā okeānā. Tonga sastāv no vairāk nekā 150 salām, un to bieži dēvē par "draudzīgām salām", ko kapteinis Kuks deva, pateicoties saņemtajai draudzīgai uzņemšanai.

Galveno salu Tongatapu aizsargā lagūnas un kaļķakmens klintis. Šeit atrodas lauku galvaspilsēta Nuku'alofa.

Tongā ir ļoti grūti iegādāties īpašumu, kas paredzēts pārdošanai.

Atšķirībā no citām Klusā okeāna salu valstīm Tongā nav kopīga viedokļa. Tonga praktizē nedaudz feodālu zemes īpašumtiesību sistēmu. Visa Tongas zeme pieder karalim, un tāpēc karalis var piešķirt muižniekiem un priekšniekiem vienu vai vairākus īpašumus, lai tie kļūtu par viņu mantojumu. Īpašumtiesības uz šo īpašumu ir piederējušas tikai ģimenes locekļiem vai vīriešiem. Katram vīrietim, kas vecāks par 16 gadiem, ir tiesības uz 8,25 akriem lauksaimniecības zemes un nelielu zemes gabalu savas mājas celtniecībai.

 

Ārzemnieki var nomāt zemi līdz 99 gadiem, ja to apstiprina Ministru kabinets. Īpašnieki, kas pārdod īpašumu Tongā, var īrēt tikai piecus% no sava īpašuma kopējās platības. Zemi nedrīkst pārdot.

Kāpēc pārdotais īpašums Vava'u Tonga ir tik lēts?

Salīdzinot ar citām salu valstīm, piemēram, Fidži, Tonga cenas ir tik zemas, lai Fidži būtu kaut kas aizdomas. Tieši tāpēc, ka ir iemesli, kuru dēļ Tongai ir ļoti aizdomīga cena par zemām cenām.

Viens no iemesliem zemākai cenai Tongā ir; jūs nevarat "nopirkt" zemi Tongā, jūs to varat tikai īrēt. Līzings parasti tiek uzskatīts par ne tik dārgu kā īpašumu, līdz ar to zemākā zemes iegādes cena.

Tāpēc, ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu Tongā, labāk sazināties ar kvalificētu konsultantu.

  •  
    Pārcelšanās uz Tongu. Expatriate un dzīvo Tongā.

        Vai jūs sapņojat par paradīzi, bet nezināt, kuru galamērķi izvēlēties? Vai esat noguris no parastās ikdienas, kas ir arvien vairāk monotona un atkārtojas? Atzīt to: vai jūs varat iedomāties sevi siltajā un saulainā vietā, pilnīgā atpūtā, bet jūs nezināt, kā realizēt savu sapni? Neuztraucie ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

99 gadu noma Toula ciematā, Vava'u, Tongā Okeāna krasts Tongā par 5000 USD vai B / O Pēc pieprasītās cenas: USD 5 000 ASV dolāru apmērā (sarunājams ...
Cod. 21985

PARDOŠANA Sala, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

1,490,000.00EUR
PARDOŠANA
Sala

60000 m²
Privātā sala pārdošanai Karalistes 75 Tonga gadiem iznomāt nododamas, atjaunojamas. Veidot privātu villa ortouristic kūrorts.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB